chunky tenisky

Ako kombinovať chunky tenisky? Nápady a tipy na skvelé outfity

Zaujímavé a masívne tenisky, ktoré si dokážu získať pozornosť za sekundu a hrajú prvé husle v každom outfite – i to je trend chunky tenisiek. Hovorí sa, že tento trend buď milujete, alebo ho nemôžete ani cítiť. Pravdou však je, že chunky tenisky vám dokážu počas bežných dní poskytnúť naozaj skvelé pohodlie. Masívne tenisky prichádzajú na vlne žiarivých i základných farieb. Ak sa naučíte, ako ich správne kombinovať, vaša neznášanlivosť sa razom môže zmeniť na záujem, ktorý prerastie v lásku k pohodlným topánkam. Dnes sme si pre vás pripravili niekoľko tipov a trikov, ktoré vám pomôžu spolu s chunky teniskami urobiť krok správnym smerom. Myslíte, že sú vhodné len do outfitov, ktoré nedýchajú nadčasovosťou? Dovoľte nám vyviesť vás z omylu. 

Klasická kombinácia s džínsami a nohavicami 

Začneme absolútnou klasikou, ktorá nikoho nesklame. Klasické džínsy s chunky teniskami a bielym tričkom vám prinesú pohodlie počas celého dňa. Užijete si v nich každý krok a na rozlúčku môžete zamávať uboleným nohám a pľuzgierom. Samozrejme, siahnuť môžete i po elegantnejšej kombinácii a zvoliť úzke čierne nohavice 7/8 strihu, ktoré skombinujete s čiernou koženou bundou s asymetrickým zapínaním. Tento nadčasový outfit získa vďaka chunky teniskám úplne inú atmosféru.

chunky tenisky

Úzky strih nohavíc veľmi efektívne zdôrazňuje masívnosť a nápaditosť topánok. Spoločne tvoria neprehliadnuteľnú a zaujímavú dvojicu. Na túto kombináciu môžete staviť nielen vo chvíľach svojho voľna. Dajte jej šancu i počas menej formálnych dní v práci. Chunky tenisky dnes predstavujú naozaj širokú škálu modelov, a tak je vylúčené, aby ste medzi nimi neobjavili kúsok, ktorý sa vám bude pozdávať najviac. Nebojte sa dať im šancu a vyskúšajte ich v hoci i klasickej a hravej kombinácii. 

Kostým s chunky tenisky – netradičná kombinácia, ktorá vás očarí štýlom

Kostýmy máme zafixované ako elegantný kúsok šatníka. Siahneme po nich počas dní, ktoré vyžadujú formálne oblečenie. Dnešná móda však ponúka kostýmom úplne novú tvár. Kombinácia saka a šortiek sa stáva stále populárnejšou. Tento typ kostýmu si môžete v kombinácii s bavlneným tričkom a chunky teniskami zvoliť ako ležérny kúsok na výlet alebo pokojne i do práce. Tenisky v kombinácii so šortkami sú určené predovšetkým na menej formálne udalosti, preto vám odporúčame nenechať sa zmiasť a ak potrebujete voliť elegantný kúsok, chunky tenisky vymeňte za lodičky.

Tenisky Laura Biagiotti
Tenisky Laura Biagiotti

Táto kombinácia je ideálna i v prípade, že vaša práca si žiada formálny dress code, ale vy si s radosťou užívate pohodlnosť. Na cestu do práce i z práce môžete využiť chunky tenisky, ktoré budú strážiť každý váš krok a doprajú vám pohodlie i komfort. V práci zas siahnete po topánkach na vysokom opätku. 

Sukňa či šaty si s chunky teniskami tiež perfektne rozumejú

Kombinácia masívnych tenisiek so sukňou či šatami? Samozrejme, stačí len zvoliť ten správny typ sukne, prípadne šiat. Chunky tenisky si rozumejú so všetkými strihmi, ale jednoznačne najlepšie pri nich vyznieva puzdrový strih z jemného materiálu (ideálne je voliť vytvorené z teplákoviny). Celkový outfit dotvoríte tričkom, džínsovou bundou a batohom. Získate tak ideálnu kombináciu na chvíle voľna alebo do školy. 

chunky tenisky

Niet pochýb o tom, že chunky tenisky rozdúchali silnú vlnu vášní. Masívne tenisky často v netradičných farebných kombináciách však stále patria medzi neformálne kúsky. Samozrejme, ak ich skombinujete s elegantnými a nadčasovými prvkami, posuniete ich na úplne inú úroveň. V prípade formálneho dress code im odporúčame dať červenú a spoľahnúť sa na ne predovšetkým počas neformálnych chvíľ, kedy ide predovšetkým o zábavu a pohodlie. Objavujte s ich pomocou farby a štýly – túto sezónu budú rozhodne krokom správnym smerom. Za mňa určite odporúčam niektoré z týchto kúskov, s ktorými si jednoznačne získate pozornosť: