Tenisky Laura Biagiotti – Nadčasový štýl a výnimočná kvalita pre každú príležitosť.

Vitajte v našej exkluzívnej kolekcii dámskych tenisiek od talianskej značky Laura Biagiotti. Táto kolekcia vznikla spojením moderného dizajnu, pohodlia a prvotriednej kvality. Našim cieľom je priniesť vám tenisky, v ktorých budete nielen štýlové, ale aj pohodlne sa cítiac, bez ohľadu na situáciu.

Naše dámske tenisky Laura Biagiotti reprezentujú jedinečné zosúladenie štýlu a funkčnosti. Bez ohľadu na to, či hľadáte tenisky na voľný čas alebo túžite po elegantnejšom výzore s teniskami na platformovej podrážke, v našej kolekcii nájdete tenisky, ktoré uspokoja všetky vaše potreby.

Laura Biagiotti je synonymom kvality, luxusu a vkusu, a tieto hodnoty sa odrážajú aj v našej ponuke tenisiek. Každý pár tenisiek je ľahký a prináša so sebou dotyk jemnej elegancie a kvality, sprevádzajúc vás každým krokom. Naše dámske tenisky nie sú len obuv, sú prejavom vášho osobitého štýlu.

Kladieme dôraz na detaily a kvalitu, pretože vieme, že kvalitné tenisky sú základom pre pohodlný deň. Naším cieľom je, aby ste sa v našich teniskách cítili pohodlne a sebavedomo, nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj v bežných voľnočasových aktivitách.

Vyberte si zo širokej ponuky tenisiek Laura Biagiotti a doprajte si tenisky, ktoré sa stanú súčasťou vášho štýlu. Sme presvedčení, že naše tenisky prinesú vášmu životu štýl, kvalitu a sebavedomie, ktoré si zaslúžite.

89.00 

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti W Micro Navy

89.00 
85.00 
89.00 

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti W Micro Black

89.00 
-30%
% OFF

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti Calf White

55.00 
-21%
% OFF

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti White Black

59.00 
-30%
% OFF
55.00 
-30%
% OFF
TOP
55.00 
-30%
% OFF
55.00 
-21%
% OFF
59.00 
-11%
% OFF

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti Logato Brown

79.00