Ako nosiť zvieracie vzory

Ako nosiť zvieracie vzory v roku 2020?

Zvieracie vzory sú módnym trendom, ktorý milujete alebo neznášate. Nič medzitým neexistuje. Je pravdou, že zvieracie vzory si množstvo svojich odporcov získali kvôli svojmu nerozumnému kombinovaniu. Sú krásne, elegantné, nadčasové a trendy – ale len v prípade, že s nimi naozaj viete pracovať. Často sa hovorí, že jeden zvierací prvok v outfite pohodlne stačí. A medzi najobľúbenejšie kúsky, na ktorých sa zvieracie vzory objavujú, sú jednoznačne topánky. Ikonická značka Laura Biagiotti dokazuje, že i v roku 2020 sú zvieracie vzory stále trendy a zaslúžia si pozornosť. Na aké kúsky staviť a ako nosiť zvieracie vzory? 

Tenisky si získavajú obľubu a štýlovú pozornosť 

Kto by nemiloval tenisky? Pohodlné kúsky, ktoré si môžeme dopriať počas dní s lenivou náladou alebo počas chvíľ aktívneho oddychu. Tento rok sa v kolekcii Laura Biagiotti nachádzajú práve tenisky so zvieracími vzormi. Sú neprehliadnuteľné, štýlové a predsa stále pohodlné. 

Výhodou zvieracích vzorov v dnešnej dobe je jednoznačne fakt, že pôvod materiálov netkvie v nutnosti zabíjať ohrozené druhy zvierat. Dokážeme získať štýlové kúsky cruelty-free cestou. Je naozaj skvelé, že si to uvedomuje stále viac známych značiek. Nechceme zničenú prírodu. Chceme životné prostredie, v ktorom si môžeme užívať život naplno. 

Jesenné a zimné kúsky v ničom nezaostávajú

Zvieracie vzory sa tento rok prejavia okrem tenisiek i na mokasínach a zimných modeloch topánok. Značka Laura Biagiotti stavia na nadčasových modeloch, ktoré sú okorenené trendy zvieracími vzormi. Elegantné jesenné a zimné modely Vám pomôžu dodať do Vašich kombinácií na chladnejšie dni správnu dávku módnych trendov i nové kontrasty a podnety. Neváhajte sa pustiť do experimentovania a objavte úplne nový rozmer zvieracích vzorov. 

A v ktorých kúskoch Laura Biagiotti zaručene zažiarite?