Ako kombinovať členkové čižmy

Pripravte sa na jeseň: Ako kombinovať členkové čižmy?

Posledné lúče letného slnka nedokážu poprieť, že vlády sa pomaly opäť zmocňuje jeseň. Letné šaty a sukne budú neúprosne zo šatníka vytlačené obľúbenými svetrami, trendy sakami a ikonickými džínsami. Siahneme po obľúbených kúskoch a so šálkou horúcej čokolády si vychutnáme sychravé počasie, ktoré bude vládnuť za oknami našich vykúrených domovov. Počas jesenného obdobia sa vlády opäť ujmu členkové čižmičky, ktoré prirástli k srdcu mnohých dám. Máte už svoje obľúbené členkové čižmičky, ktoré Vás budú sprevádzať počas chladných dní? V tomto článku vám prezradíme, ako kombinovať členkové čižmy a zažiariť!

Dnes vládne nepopierateľne svetu topánok hrubý podopätok. Pôsobí štýlovo, je pohodlný a nemôžeme mu uprieť povesť módnej ikony.

Elegancia i nespútanosť – členkové čižmy majú mnoho podôb

Pri otázke „ako kombinovať členkové čižmy?“ máme tendenciu predstaviť si elegantný kúsok, ktorý si najlepšie rozumie s kostýmom a sukňou. Ak nepatríte medzi nadšenkyne vysokých opätkov, pravdepodobne nad nimi ani neuvažujete. Dovoľte nám vyviesť vás z omylu! Členkové čižmy majú mnoho podôb a dnešné módne cítenie im umožňuje dokonale využiť ich ďalekosiahly potenciál.

Členkové čižmy sú dostupné v podobe modelov bez opätku i s opätkom. Mimoriadne obľúbený je typ členkových topánok biker boots, ktorý v sebe nedokáže zaprieť rockového ducha. Znamená to, že musíte tento typ kombinovať len s čiernou a zamerať sa na rebelský look? Ani náhodou. My osobne zbožňujeme prepojenie romantických outfitov s týmto typom topánok. Dokážu ho perfektne okoreniť a povzniesť na úplne nový level. Uvažovali ste už nad kombináciou čiernych masívnych členkových čižiem s jemnou, romantickou sukňou? Výsledok rozhodne stojí za to!

Workery Laura Biagiotti

Jesenné farby na členkových čižmách? Rozhodne krok správnym smerom.
Začať môžete i pozvoľna a upriamiť svoju pozornosť na základné farby, ako sú čierna, tmavomodrá alebo sivá. Ak túžite po univerzálnom kúsku, rozhodne odporúčame siahnuť po členkových čižmách v odtieni béžovej. Jeseň si však zaslúži oveľa viac farieb, ako je len základná paleta. Určite zaujmete v čižmičkách, ktoré hrajú viacerými farbami ako sú tieto vlnené Laura Biagiotti. Ku nim môžete nakombinovať čierno-biely outfit ako to urobila Drews Beauty.

Čoskoro v našej ponuke pribudnú trendové novinky na túto jeseň. Sledujte nás na Instagrame a Facebooku, aby ste to nezmeškali.

V prípade, že zvolíte model s viazaním, jesenné farby môžete do svojho outfitu priniesť i na šnúrkach. Bordová, červená, oranžová či tmavá zelená Vás naladia na správnu jesennú vlnu. Pozrite, ako sa dajú nakombinovať tieto rubínové členkové čižmy Laura Biagiotti.

Vaša voľba môže padnúť i na zvieracie vzory. Pri ich kombinovaní postupujte opatrne a berte do úvahy estetiku celkového outfitu. Na členkových čižmách rozhodne oceníte ich univerzálnosť a nadčasovosť, ktorá sa perfektne pretaví do každodenných outfitov.

Ako kombinovať členkové čižmy – nenechajte sa spútať konvenciami

Členkové čižmy v sebe ponúkajú veľmi zaujímavú paletu nápadov. Samozrejme, tradičnú kombináciu predstavujú spolu s džínsami. Momentálne obľúbený strih slim v spojení so 7/8 dĺžkou Vám nádherne opticky predĺži nohy. Veľkým trendom je nechať odhalený kúsok pokožky nad členkami (ak nedisponujete krátkymi džínsami, môžete svoje obľúbené jednoducho zahnúť a získať požadovaný efekt). My Vám odporúčame využiť tento trend rafinovane a vo svoj prospech. Zvoľte pančuchy so zaujímavým vzorom (napríklad nesmrteľné bodky sú na tento účel ako stvorené). Nemusíte sa tak obávať mrazivého počasia. 

Členkové čižmy však dokážu zájsť ešte ďalej. Krátka sukňa strihu do A, čierne členkové čižmy s vybíjanými detailmi a prackami spolu so smaragdovým pleteným svetrom sú skvelými prvkami jesenného outfitu. Do hry môžete zapojiť i obľúbené jesenné šaty. Vždy stavte na zaujímavé pančuchy – vzory a farby sú stále trendy. Ak volíte outfit v podobe jednoduchých basic kúskov, dostávajú práve pančuchy možnosť zažiariť. 

V členkových čižmách sa spája elegancia a nadčasovosť. Sú univerzálnym kúskom, ktorý by rozhodne nemal chýbať v šatníku žiadne milovníčky módy. Vašou voľbou sa môžu stať i netradične kúsky s nápismi alebo naopak tradičné aplikácie v podobe spony či viazania. Kombinujte romantiku s topánkami v rockovom štýle. Odviažte sa pri výbere farieb a prebádajte i neznáme vody členkových čižiem. 

https://www.instagram.com/p/B39W7rrHZh6/

Verím, že bol pre vás článok užitočný a že túto jeseň zažiarite v nových kombináciách. Naše členkové čižmy Laura Biagiotti vám jednoznačne vyšperkujú každý outfit.