Môj príbeh o tom, ako som objavila značku Laura Biagiotti

Ahojte, volám sa Nadia Ongaro a rozhodla som sa vám v skratke priblížiť môj príbeh o tom, ako a prečo som sa zamilovala do značky Laura Biagiotti. Aby ste vedeli, kto stojí za týmto obchodom a talianskymi topánočkami značky Laura Biagiotti na Slovensku.

Deň, na ktorý nikdy nezabudnem…

Nikdy nezabudnem na deň, kedy som sa prvýkrát stretla so značkou Laura Biagiotti (číta sa Biadžoti). Neboli to ešte topánky, ale pánsky parfém ROMA. Bola som mladučká, prvýkrát v intímnej, maličkej, skôr domácej parfumérii v Ríme. Vtedy mi tá vôňa pripadala najúžasnejšia na svete, nemala som ju však komu kúpiť. V tej chvíli som ešte ani netušila, že o niekoľko rokov ostanem v Taliansku žiť. Nie na rok, dva, ale na dlhých 15 rokov. Aj keď som sa vrátila domov, kus môjho srdca ostal tam a stále som s Talianskom prepojená.

Prvé stretnutie

Moje prvé stretnutie s topánkami Laura Biagiotti si tiež pamätám, ako by to bolo včera, aj keď tých rokov prešlo aj viac ako 10. Vošli sme s manželom do obrovskej predajne obuvi Pittarello a môj pohľad padol rovno na ne. Vraj sa mi rozžiarili oči a nič iné som už nevidela. Samozrejme som si ich kúpila a mám ich pekne v krabici odložené dodnes. Jednoducho láska na prvý pohľad a obutie. Ukázalo sa, že okrem krásneho dizajnu sa aj dobre nosia. , Ako zákazník som dosť náročná a keby neboli pohodlné, tak by som značku Laura Biagiotti nenosila až dodnes. Práve pri topánkach tejto značky mi vyhovuje ich kvalita, mäkučká stielka, dobrý sklon a v neposlednom rade aj cena.

Moje prvé topánky od Laura Biagiotti

Zaujímavosť: Tieto topánky mám už od roku 2013 🙂

A ako som sa dostala k práci s topánkami, ktoré tak milujem?

Zhodou okolností, ktoré každého stretnú na ceste životom. Dnes sa starám o to, aby tieto nielen krásne, ale aj pohodlné topánočky Laura Biagiotti mohli nosiť aj slovenské žienky, nielen v Bratislave, ale aj iných mestách Slovenska.

Zatiaľ je 12 miest, kde nájdete obuv Laura Biagiotti v kamenných predajniach, ale snažím sa, aby ich bolo viac. Usilovnou prácou, trpezlivosťou a kusom pokory. Verím, že to pôjde a s topánočkami budete spokojné tak, ako som aj ja.

Kto je Laura Biagiotti?

Laura Biagiotti bola talianska módna návrharka, ktorá sa narodila v 40tych rokoch minulého storočia. Je to klišé, ale jej mama bola krajčírka a z dcéry sa stala módna návrharka, napriek tomu, že študovala archeológiu. Už v 60tych rokoch navrhla uniformy pre leteckú spoločnosť Alitalia. Ako prvá Talianka v 80tych rokoch vystavovala v Pekingu. Počas svojho života sa jej podarilo vybudovať kompletnú značku Laura Biagiotti od odevov, parfémov, obuvi, kabeliek, doplnkov až po posteľné prádlo. Dnes v jej práci pokračuje jej dcéra Lavinia, ktorá hrdo kráča v matkinych šlapajách.

P. S. Parfém som nakoniec kúpila. Ale až po rokoch, môjmu manželovi 🙂 Ak ste môj príbeh dočítali až sem, tak ďakujem za pozornosť.

New
89.00 
New
89.00 
New
89.00 
New
89.00 
New
89.00 
New
89.00 
New
89.00 
New
89.00 
Prejsť do obchodu