Ako kombinovať: 1 sandále a 3 outfity

Poznáte ten pocit, keď si kúpite nové topánky. Najradšej by ste ich nosili stále. Väčšinou ich však obúvate podľa príležitosti. Topánky, ktoré si dáte do práce si len zriedka obujete na večernú prechádzku a naopak. Chceme vám ukázať, že to nemusí byť pravidlo. Jedny topánky budú pôsobiť s odlišnými outfitmi úplne inak. Stačí sa nebáť kombinovať. Upozorňujeme, že to ide najlepšie s pohodlnými topánkami, ako sú naše Laura Biagiotti 🙂

Vybrali sme obľúbené Béžové sandále s kamienkovými kvietkami a nakombinovali sme ich ku rôznym príležitostiam. Sú jemné a elegantné. Na prvý pohľad vhodné na spoločenské udalosti, ale nemusí tomu byť len tak. Ku každému outfitu vyzerajú skvele, ale veď posúďte samé.

Outfity sme kombinovali so štýlovými kúskami z obchodu Moda Luxus. Všimnite si aj kabelky Laura Biagiotti, ktoré sú v našom eshope novinkou! 

1. Do práce

Outfity v neutrálnych tónoch sú dnes in. Ak v bežný pracovný deň stavíte na kombináciu čiernej, bielej a béžovej určite nič nepokazíte. Jemné detaily ako sú kamienky na sandálkach vám zaručene dodajú šmrnc.

2. Letná prechádzka

Večerné prechádzky patria k letu. Nezáleží, či ste doma alebo na dovolenke. V jednoduchých šatoch, v sandáloch a klobúku budete vyzerať skvele vždy! Pridajte originálnu, kontrastnú kabelku a zaručene zažiarite.

3. Bežný deň v rifliach

Veľa žien nemá vo zvyku nosiť sandálky ku rifliam. Väčšinou siahnu po teniskách, ktoré síce vyzerajú skvele, ale jemné sandálky vám dodajú na ženskosti. Kabelka v podobnom odtieni ako sú sandálky je vždy voľba na istotu. Mimochodom, táto kabelka ozvlášni svojimi zlatými odleskami nejden outfit.

Presvedčili sme vás, že sa oplatí kombinovať? Vyberte si z našej širokej ponuky jedinečných a pohodlných sandál Laura Biagiotti, začnite kombinovať a označujte nás na facebooku alebo instagrame.